Ing. Anna RáczkováTelefón - vedenie účtovníctva

01.05.2011 Využite aplikáciu eDane pri podávaní daňových priznaní

Využite aplikáciu eDANE pri podávaní daňových priznaní, pomocou ktorej môžete pohodlne vyplniť a následne vytlačiť Vaše daňové priznanie.

Autorizovaným používateľom poskytuje aplikácia eDANE navyše aj možnosť elektronického doručenia daňového priznania správcovi dane (daňovému úradu). V samotnej aplikácii sú zapracované riadkové kontroly, dosadzovanie odporúčanej hodnoty a aplikácia tiež umožňuje import a export do formátu XML.

Pred spustením samotnej inštalácie eDANE si prosím podrobne prečítajte stručnú Inštalačnú príručku. Po úspešnej inštalácii sa Vám automaticky vytvorí na pracovnej ploche Vášho počítača ikona eDANE. Táto ikona slúži na spustenie aplikácie eDANE na Vašom počítači bez potreby navštevovať portál www.drsr.sk pre vypĺňanie tlačív.

Zoznam tlačív v aplikácii eDANE:

  • Daň z príjmu - právnické osoby
  • Daň z príjmu - fyzické osoby, typ A
  • Daň z príjmu - fyzické osoby, typ B
  • Daň z pridanej hodnoty
  • Súhrnný výkaz pre daň z pridanej hodnoty
  • Prehľad o zrazených a odvedených preddavkoch na daň

aplikácia eDane

V prípade, že potrebujete vyplniť daňové tlačivá, ktoré v súčasnosti nie sú dostupné v aplikácii eDANE, použite prosím doterajší spôsob na www.drsr.sk - „Vypĺňanie tlačív" (menu „Rýchle voľby")

Poznámka:

V niektorých organizáciách môže byť vzhľadom na internú bezpečnostnú politiku informačných systémov upravené alebo priamo zakázané inštalovanie programov. V takomto prípade je pri inštalácii aplikácie eDANE potrebná súčinnosť Vášho IT administrátora. Rovnako je potrebná súčinnosť IT administrátora ak nie sú splnené Technické predpoklady pre inštaláciu na Vašom počítači.

Upozornenie pre používateľov eDANE.

Napriek implementovaným kontrolným funkciám pri vypĺňaní jednotlivých daňových tlačív v aplikácii eDANE odporúčame daňovým subjektom, aby si tieto tlačivá pred finálnym odoslaním alebo vytlačením skontrolovali.

Daňový kalendár

Otvoriť daňový kalendár
Prehľadne usporiadané informácie Daňového riaditeľstva Slovenskej republiky.

Vypočítame vám cenu

Myslíte, že si nemôžete dovoliť dobrú účtovnú firmu? Základom dobrého obchodu je obojstranná spokojnosť a platí to aj v tejto oblasti. Naši klienti preto od nás dostanú profesionálnu prácu za prijateľné ceny. Venujte niekoľko minút vyplneniu formulára a vypočítame vám ceny za naše služby.

tlačítko Chcem ponuku

Radi vám odpovieme

Potrebujete viesť účtovníctvo alebo inú účtovnú službu?. Máte iné otázky týkajúce sa účtovníctva?

Sme pripravení odpovedať na vaše otázky.

Tlačítko Napíšte nám

Kontakt

Neváhajte a kontaktujte nás už dnes. Sme pripravení odpovedať na všetky vaše otázky.

Chalupkova 4, 977 01 Brezno

Mobil: 0918 54 22 68, 0903 418 158
E-mail: info@raczkova.eu
Mapa s označením sídla firmy

© Ing. Anna Ráczková - RAANNA, 977 01 Brezno, F. Kráľa 1222/2